MENNYIBE KERÜL A MAGYAR MUNKAERŐ?
Megjelent a megújult Piac és Profit következő száma!
Címlapsztorinkban Orbán Gábor, a Richter vezérigazgatója elmondja, miért gondolja, hogy ellenszélben haladnak és milyen tanulságokat lehet levonni az elmúlt időszakban tapasztalt nehézségekből. Emellett tippeket adunk megfontolt és kockázatfaló befektetőknek portfoliójuk év végi átalakításához, bebizonyítjuk, hogy a szlovákok sem élnek jobban, mint mi, megmutatjuk, mennyiért dolgozik a magyar munkavállaló, hogyan támogatják az öngondoskodást más országokban és mik a hazai tervek ezen a téren.
Év végi számunkban betekintést engedünk a Kieselbach-aukciókba és a 2020-ban 25 éves galéria generációváltásába. Ünnepi csemegékkel készültünk a kultúra, az utazás és a gasztronómia szerelmeseinek. Őket baszkföldi kulináris kalandozásra, különleges kiállításra, kihagyhatatlan színházi programra hívjuk.
Olvassa el a cikkajánlónkat és keresse december 18-tól a Piac és Profit magazint az újságárusoknál, ha lépést akar tartani a legfrissebb üzleti és társasági trendekkel!
Megrendelését itt adhatja le:
https://piacesprofit.hu/elofizetes/
Mennyibe kerül a magyar munkaerő?
Az elmúlt néhány évben hazánkra ragadt a kifejezés: az olcsó munkaerő országa vagyunk. De igaz-e ez az állítás akkor is, ha a foglalkoztatás minden költségét figyelembe vesszük? A munkavállalók az alacsony bérszínvonalra panaszkodnak, de vajon a munkaadók mit nyernek ebből? A gyenge forint és az elmúlt évek lendületes béremelkedése ellenére is alacsony bérszínvonal ugyan megteremti annak a lehetőségét, hogy a magyar munka az egyik, ha nem a legolcsóbb legyen a régióban, de a bruttó béren felül is van ára a foglalkoztatásnak. A költségekről és az ez alapján felállított sorrendről a Piac és Profit decemberi számában olvashatnak.
Hozzászólás zárolva.