Facebook hozzászólás
158

Szeretnél kínai milliárdosné lenni? Jelentkezz!

Kínában sem egyszerű a milliárdosok magánélete, főleg, ha házasodni szeretnének. Negyvenmillió forintnyi összegért kerestet magának ártatlan és természetes feleséget éppen az egyikőjük, akinek sem ideje, sem lehetősége megfelelő hölgyekkel találkozni. Lehet jelentkezni!

A férfi sok pénzt adna a megfelelő feleségért – Kép: Pixabay

A Zsung nevű milliárdos férfiról annyit lehet tudni, hogy a 40-es éveiben jár, a kelet-kínai Vuhan városban él, és igazi „munkamániásként” annyit dolgozik, hogy nincs ideje társasági életre, így pedig hölgyekkel sem gyakran találkozni. Állítólag nem iszik, nem dohányzik, más káros szenvedélye nincs, szabadidejét pedig legszívesebben utazással tölti – közölte az MTI.

A milliárdos azzal vált híressé, hogy hirdetést adott fel, amelyben egymillió jüant – mintegy 37 millió forintot – ígért annak az ügynökségnek, amely megfelelő partnert talál neki. A házasodással szavai szerint elsősorban édesanyját szeretné boldoggá tenni, másodsorban pedig a családi életet kívánja kipróbálni. Amint mondta, azért van szüksége közvetítőre, mert ugyan sok hölggyel találkozik a munkájából fakadóan, ám ők nem felelnek meg feltételeinek, miszerint természetes és ártatlan, tiszta feleséget kíván magának, mert „a másfajta nők fárasztóak az együttéléshez”.

Vakrandi, némi extrával
Vakrandevúkra szakosodott ügynökségek igyekeznek párt találni a harmincas éveik elején járó értelmiségi fiataloknak. A mindenre kiterjedő, legapróbb részletekig megszervezett, extrákkal színesített találkozóknak meglehetősen borsos az áruk. De állítólag így is megéri…

A kínai havi átlagkereset kétszázszorosát kitevő „fejvadászdíjról” a milliárdos azt mondta: bár maga spórolós típus, az összeget a jövőjébe való befektetésként számolja el.

Az eset nem ritkaság, hasonlókról mind gyakrabban cikkezik a sajtó, és a jelenség köré már egész iparág épült. Mára már társkereső valóságshow, exkluzív csoportos vakrandevúk, valamint a milliomosok legkülönfélébb igényeinek kielégítésére specializálódott ügynökségek és internetes oldalak is segítik az időhiánnyal és a társadalmi élet elégtelenségével küszködő tehetőseket.

Betiltották a házasságtörést és a pletykálkodást!
Állami alkalmazottak nem űzhetnek szerencsejátékot, nem terjeszthetnek pletykákat az interneten vagy a médiában, nem folytathatnak házasságon kívüli viszonyt, nem használhatnak drogokat az előírások szerint. A hivatalnokoknak ugyanis példát kell mutatniuk a társadalom többi tagja előtt – természetesen Kínában.


Facebook hozzászólás
További cikkek

Hozzászólás zárolva.

KUL-TOUR

1 / 158

ÉLET-MÓD

Kedves Olvasónk!
Ha érdekli ez a téma, és szeretne heti hírlevelet kapni a témában, vagy értesítést a megjelent új cikkekről, kérjük, adja meg nevét és e-mail címét!