NEM CSAK FÉRFI MUNKA
5 aranyszabály autóvásárláshoz
Autót venni nem kis felelősség – különösen, ha használt a jármű, és mi magunk nem vagyunk az autók szakértői. Összeszedtünk néhány fontos lépést, ami segíthet a döntéshozatalban. Bármilyen meglepő, ma már sokan látatlanban vesznek új kocsit – ettől azonban a vásárlás előtt még mindig elengedhetetlen az alapos mérlegelés.
Nemrég egy német nő rossz üzemanyagot töltött a férje kocsijába. Amikor rájött, megpróbálta kiszivattyúzni a benzinkút nagy teljesítményű porszívójával. Egy darabig ment, de a készülék annyira felmelegedett, hogy kigyulladt. Ez hagyján, de leégett a kocsi is… Ezen már nem lehet segíteni, de neked pár praktikus tanácsunk még olcsóbbá teheti a szabit, vagy a hétvégi kirándulást!
[/bs-text][/vc_column][/vc_row]
- Nézzen utána a kereskedőnek!
Természetesen az autópiacon is könnyű kamuhirdetésekbe vagy lehúzásokba ütközni. Ezért érdemes körültekintően leellenőrizni a kiválasztott eladót! Steve elmondja: ők online kereskedőktől szerzik be az általában 2015 után gyártott autókat, amelyeknél kevesebb a probléma lehetősége, de fontos szempont az is, hogy az ötös skálán négyesnél rosszabb értékelésű kereskedéssel nem állnak le üzletelni. Mivel közülük többen már rendszeres partnernek számítanak, ez is segít elmélyíteni a bizalmat.
- Gondolja át, mi lenne a legjobb finanszírozási forma!
Magánszemélyként vásárol, esetleg céges befektetésnek szánja az új autót? Érdemes alaposan átgondolni, hogy a különböző lehetőségek – így például a tartós bérlet vagy a nyílt végű lízingszerződés – közül melyik lenne a legelőnyösebb! Van, ahol eleve 4-5 különböző finanszírozási formát is felajánlanak, amelyek közül a vevő kiválaszthatja a legmegfelelőbbet. A vásárláshoz cégvezetőként csak kis kezdőtőkét szükséges kivenni a vállalkozásunkból, a többit – a finanszírozó szolgáltatásán keresztül – a startup rakja hozzá. Üvegzsebszerű rendszerben dolgoznak, így a nyereségük mértéke minden autónál látható.
Hozzászólás zárolva.